e-okul veli girişi

E okul karşısında sterlini yedi ayın en düşük seviyesine düştü ve euro karşısında bir 15 ayın en düşük yaklaşıyordu.

İngiltere politikacı Martin Weale Bankası bu sterlini İngiltere ekonomisinin desteklemek için daha fazla zayıflatmaya gerekebilir dedi sonra düşme geldi.

Döviz spekülatörleri de sterlini düşecek verileri gösterir eokul veli bilgilendirme sistemi var.

Sterling, 13 Temmuz’dan bu yana, $ 1,543-2012 en düşük% 0.5 düştü.Euro 86.3 pence euro yapma, yukarı sterlini karşısında% 0.3 idi.

Kiloluk bazı kötü ekonomik veriler ve İngiltere’de kaybedebilir endişeler sonrasında bu yıl zayıflamaktadır üçlü-A kredi notu olduğunu.

Cumartesi Bay Weale bir konuşmada birimi ihracatın ucuz e okul ve büyümeyi artırmak için yardımcı, daha zayıflatmak gerekebilir dedi.

Ocak ayı için zayıf perakende satış raporu ekonomisi ile ilgili endişeleri eklenir sonra geçtiğimiz hafta kiloluk erken Haziran 2012 tarihinden itibaren en büyük haftalık kaybını yaşadı.

Kiloluk zaten İngiltere’nin üç aylık enflasyon raporunda Merkez Bankası yüksek enflasyon ve zayıf büyüme tahminlerini geçen hafta ortasından bu yana baskı altında olmuştu.

Başkanı Mervyn King de Bankası’nın ekonomiyi desteklemek için yüksek enflasyon tahammül etmeye hazır olduğunu söyledi.

Steve Englander, Citi döviz stratejisti, bir araştırma notu yazdı: “Eğer İngiltere yorumunun son Bankası üzerinden giderseniz, oldukça açıkça İngiltere’nin dış dengesizlik kapatma ve çevrimsel bir canlanma üreten bir yolu olarak kiloluk aşağı tezahürat lideri vardır. ”

Spekülatörler Commodity Futures Trading Komisyonu son verileri gösteren, geçen Haziran ayından bu yana onların büyük e-okul sterlini bahisler inşa, sterlin karşısında iddialarını artırdıklarını. Bir para birimi veya hisse fiyatı aşağı giderse Kısa satıcıları para kazanmak.

Reklamlar
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s