Ehliyet Sınav Sonuçları 20 Ekim 2012

Ehliyet sınavına ilişkin Adapazarı’nda bulunan Toyota otomobil fabrikası yeni Corolla’nın seri üretimine hazırlanmak için fabrikada 2 hafta üretim aksayacak.
2013 yılı ikinci yarısından itibaren ehliyet sınav sonuçları kapsamında seri üretimi başlayacak olan Corolla modeli ile ilgili üretim hatlarındaki gerekli düzenlemeler ve deneme üretimlerine hazırlıkları nedeniyle Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş. 05-19 Kasım 2012 tarihleri arasında üretime ara verecek.

Toyota Türkiye’den konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada, ehliyet sınav sonuçları 6 Kasım 2012 tarihinde yeniden üretimine başlanacak Corolla modeli için üretim hatlarımızda gerekli düzenlemeleri yapmak üzere üretime geçici bir süre ara veriyoruz.” denildi.
Tüm hazırlıkların planlar doğrultusunda ilerlediğinin belirtildiği açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Yeni Corolla’nın üretim hatlarımızdan çıkacağı günün heyecanı ile çalışmalarımız ivme kazanıyor. Çalışanlarımızın ve yan sanayimizin gayretleri ile hazırlık sürecimizi en verimli şekilde tamamlayarak, yeni modelimiz Corolla’yı banttan çıkaracağız. 2013 yılı ortalarında seri üretimine başlanacak olan Corolla modeli için 150 milyon Euroluk model yatırımı planlandı. Yeni model ile birlikte 800 kişilik ek istihdam oluşacak. İki vardiya olan üretim, Auris modelinin kasım ayından itibaren İngiltere fabrikasında üretilecek olması sebebiyle, 19 Kasım 2012 tarihinden, Corolla’nın seri üretimi başlayıncaya dek tek vardiya olarak sürdürülecektir. Bu yapıda üretim hızı arttırılarak, Corolla üretimi öncesinde çalışanların hızlı üretime alışmaları 20 Ekim ehliyet sınav sonuçları açıklanmış olacaktır.

Reklamlar
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı ve , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s