Londra 2012 Senkronize yüzme oyunlarında sonunda bu da oldu !

Londra 2012 Senkronize yüzme oyunlarında Türkiye’de yaşanan karaborsacılığın bir benzeri yaşandı. Google’nin Londra 2012 olimpiyatları için onurlandırarak ana sayfasına koyduğu Londra 2012 senkronize yüzme yarışmalarında fazladan 10 bin bilet satıldığı belirlendi.
10 bin bilet satılmış.Teknik bir sorun nedeniyle yapıldığı belertilen satışta, yarınki yüzme sporunu izlemeye gelenleri tam bir sorun yumağı bekliyor.Fazladan bilet satılan 10 bin kişiden 3 bin kişi kendilerine önerilen başka branşlardaki maçları izlemeyi kabul etmedi.

2012 Londra Olimpiyatlarının organizatörleri, senkronize yüzme müsabakaları için, sistemdeki aksaklık nedeniyle satılması gerekenden 10 bin adet fazla bilet satıldığını açıkladılar.

2012 Londra Olimpiyatlarının organizatörleri, senkronize yüzme müsabakaları için, sistemdeki aksaklık nedeniyle satılması gerekenden 10 bin adet fazla bilet satıldığını açıkladılar.

Organizasyondan bir sözcü, senkronize yüzme müsabakaları biletlerinin satışında teknik bir aksaklığın fark edildiğini ve tüm biletlerin tükenmesinin ardından 10 bin kişiye daha bilet satıldığının tespit edildiğini söyledi.

Bilet alan, ancak senkronize yüzme müsabakalarını izleyemeyecek olan kişilere, olimpiyatlardaki başka dallardaki müsabakaları izlemelerinin önerileceği açıklandı.

05.08.2012

Reklamlar
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı ve olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s